Zamknij
REKLAMA

Nie żyje Teresa Pietrzak. Uroczystości pogrzebowe w czwartek, 30 grudnia w czerwińskiej bazylice

07:55, 25.12.2021 | RED
Skomentuj
REKLAMA

Bardzo smutna wiadomość dotarła do nas w późnych godzinach wieczornych w Wigilię. Zmarła Teresa Pietrzak, była radna Rady Powiatu Płońskiego i przedstawicielką gminy Czerwińsk w radzie społecznej szpitala. Pani Teresa z zawodu była historykiem i nauczycielką religii. Pracowała w czerwińskiej szkole podstawowej. Miała 57 lat. 

Na zdjęciu Teresa Pietrzak z ks. proboszczem Łukaszem Mastalerzem w dniu 11 listopada br., kiedy mieszkańcy Czerwińska w romańskiej bazylice świętowali rocznicę odzyskania niepodległości. Pani Teresa angażowała się w życie parafialnej wspólnoty, m.in. śpiewała w czerwińskim chórze. Często wypowiadała się na różnego rodzaju uroczystościach na temat historii Czerwińska.  

Poniżej wpis z urzędowego profilu na fb samorządu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą.  

Uroczystości pogrzebowe śp. Teresy Pietrzak odbędą się w najbliższych czwartek o godzinie 12 w Bazylice Zwiastowania NMP w Czerwińsku. Różaniec w intencji zmarłej odmówiony zostanie 29 grudnia o godz. 19 również w czerwińskiej bazylice. Rodzina Pani Teresy prosi, aby zamiast kwiatów przeznaczyć datki na rzecz Oratorium im. Jana Pawła II w Czerwińsku nad Wisłą. 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

AnnaAnna

14 2

Wspaniała kobieta. Żal serce ściska. 15:06, 25.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WyrazyWyrazy

14 4

współczucia dla bliskich, szczególnie zważywszy na niespodziewane "odejście", i przed świąteczny okres. Ale coś dużo tych nagłych zgonów osób które nie przekroczyły "60", może warto byłoby się pochylić i przyjrzeć przyczynom z powodu jakich ludzie w średnim wieku przedwcześnie odchodzą, może uchroniłoby to innych. Aż ciśnie się pytanie czy? ale przez szacunek nie dokończę. RiP. 15:08, 26.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LeonLeon

8 2

Kolejna śmierć z powodu NOP. Szkoda że nikt o tym nie napisał. 08:23, 28.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%