Od 1 lutego 2026 roku dla dużych podatników, a od 1 kwietnia dla pozostałych przedsiębiorców wejdzie w życie obwiązek wystawiania faktur w Krajowym Systemie e-Faktur (KSeF). Mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa zaprasza na czwarty cykl spotkań informacyjnych. Omawiany jest wprowadzenie do aplikacji KSeF oraz tryby wystawiania faktur w tym systemie.
Najbliższe spotkanie on-line odbędzie się 21 sierpnia od godz. 10:00. Nie musisz się rejestrować wystarczy, że klikniesz w link do spotkania (otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym).
- Osoby chętne do udziału w spotkaniu stacjonarnym zapraszam do Urzędu Skarbowego w Płońsku, w najbliższy poniedziałek, 25 sierpnia od godz. 10:00. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału - Grzegorz Magnuszewski, naczelnik Urzędu Skarbowego w Płońsku.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz