plonsk

Zamknij
17:32, 24.06.2026
- Dziś (24 czerwca) zmieniliśmy organizację ruchu na węźle łączącym S7 z drogą wojewódzką nr 571 Naruszewo - Pułtusk. Uruchomiliśmy trzy z czterech łącznic węzła Przyborowice - poinformowała Małgorzata Tarnowska, rzecznik prasowa oddziału w Warszawie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.