Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji w Nowym Dworze Mazowieckim- transport do zakładu pracy

Data dodania: 2020-02-11 11:57:43ID: 486

501Pokaż numer[email protected]

oferujemy
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
atrakcyjne wynagrodzenie 17,20 zł brutto + do 10% premii;
wdrożenie pod opieką Konsultanta oraz Team Lidera - rozpocznij pracę pod naszą opieką, aby rozwinąć skrzydła;
praktyczne szkolenia i opieka każdego dnia pracy - pełne wdrożenie w zakres obowiązków;
przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy - zależy Nam, aby każdy dzień pracy sprawiał Ci radość;
możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji - możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;
dodatkowe benefity dla pracowników (karta OK System, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line i wiele innych);
transport do zakładu pracy.

zadania
pakowanie lekkich wyrobów higieniczno-kosmetycznych - proste czynności manualne;
kontrola jakości pakowanego produktu - sprawdzanie poprawności produktu;
dążenie do wymaganej efektywności pracy - zależy Nam, abyś był/była najlepszy/a w tym co robisz;
utrzymywanie w czystości miejsca pracy - ponieważ dbamy o środowisko, w którym pracujemy.

oczekujemy
gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym - praca od poniedziałku do piątku; umiejętności współpracy w zespole - atmosfera jest dla Nas bardzo ważna;
zdolności manualnych - mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Zapraszamy na giełdę pracy w Płońsku 13 lutego o godz. 11.00 - ul. Jędrzejewicza 3 Cech Rzemiosł Różnych

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47