Promuj to ogłoszenie

Pracownik Produkcji, Operator Maszyn, Operator Trymmingu

Data dodania: 2019-09-11 11:20:46ID: 351

576Pokaż numer[email protected]

Green Factory poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji, Operator Maszyn, Operator Trymmingu
Miejsce Pracy: Zdunowo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
? Pobieranie surowca z magazynu zgodnie z recepturami produkcyjnymi,
? Prace przy stole inspekcyjnym: ocena wizualna jakości surowca, obróbka wstępna
? Zasilanie linii w surowce
? Pakowanie towaru do opakowań zbiorczych i ustawianie na paletach wg wytycznych
? Obsługa maszyn ? pakowarki
? Kontrola szczelności oraz jakości zgrzewu opakowania jednostkowego
? Nadzorowanie procesu kompletacji
? Nadzór nad podległym zespołem
OCZEKIWANIA
? Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
? Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
? Zaangażowanie w powierzone obowiązki, dobra organizacja pracy
OFERUJEMY
? Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
? Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do Karty Multisport i karta medyczna)
? Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
? Przyjazną atmosferę pracy
? Możliwość zdobycia doświadczenia
? Możliwość dowozu przy grupie ok. 10 osób

Przesłanie do Green Factory Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Green Factory Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.