Promuj to ogłoszenie

Zatrudnię do pomocy w sklepie zielarsko - medycznym

Data dodania: 2021-11-16 08:17:37ID: 1636

[email protected]

Poszukujemy osoby chętnej do pracy w sklepie zielarsko- medycznym w Płońsku
Praca w tyg pn-piątęk od godz 8/9
Wymagania:
Książeczka sanepid
Znajomość office
Pozytywne nastawienie
Uczciwość
Wysoka kultura osobista
Komunikatywność
Zaangażowanie do pracy
Mile widziana znajomość oprogramowania Insert- Subiekt
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, znajomość ziół, suplementów.
Obowiązki:
Dbanie o wizerunek sklepu, ekspozycję towaru
Przyjęcia towaru i kontrola terminów ważności
Wspomaganie sprzedaży w sklepie
Wystawianie i wznawianie ofert w serwisie Allegro i sklepie internetowym
Sprzątanie i utrzymanie porządku w sklepie
Prowadzenie profilu na FB i Instagram
Aktualizacja cen artykułów
Wsparcie w procesie zamówień towaru
Kontakt z klientami
Pakowanie i wysyłanie paczek (Poczta Polska, Inpost)

Umowa zlecenie, mile widziani studenci zaoczni np. dietetyka