Słońce, wakacyjna aura i najlepsza energia – tak w Płońsku przywitamy czas wypoczynku! Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości na wyjątkowe wydarzenie „Powitanie Lata”, które odbędzie się już w piątek, 26 czerwca o godzinie 18:00 na urokliwym terenie przy akwenie Rutki.
To nie będzie zwykłe popołudnie – to czas na to, by zostawić codzienne troski za sobą i wspólnie, w sąsiedzkiej atmosferze, celebrować nadejście wakacji. Rutki, które stały się ulubionym miejscem spotkań Płońszczan, znów zatętnią życiem, muzyką i uśmiechami.
Na scenie czeka nas prawdziwa muzyczna uczta! O rozgrzanie publiczności zadbają: Pisarsky, Filipek, zespół Kwestia 07 i Ewelina Lisowska. Z pewnością nie zabraknie energetycznego hitu „W stronę słońca” – ten utwór to idealny hymn na rozpoczęcie lata, który sprawi, że wszyscy razem, jednym głosem, przywitamy wakacje w Płońsku!
Powitanie Lata w Płońsku to coś więcej niż koncert. To doskonała okazja, by:
· spędzić wartościowy czas z rodziną i przyjaciółmi w otoczeniu zieleni i wody,
· naładować baterie pozytywną energią na nadchodzące miesiące,
· poczuć dumę z naszego miasta, które potrafi wspólnie i radośnie świętować.
Nie może Was tam zabraknąć! Weźcie ze sobą dobry humor i widzimy się na Rutkach!

Alarm w bibliotece przy ul. Północnej
Sposób na zaistnienie ...a służby swoją drogą mogłyby na przyszłość zadbać o lokatorów mieszkających nad biblioteką...jak ma być profesjonalnie....
Marny
13:12, 2026-06-27
Powitanie lata w Płońsku w muzycznym klimacie [ZDJĘCIA]
Jest wieś,musi być disco polo i daje odpustem....wkońcu to Zagłębie pisu
Objektywnie
13:06, 2026-06-27
Planowe przyjęcia mogą zostać zawieszone
Dzieki Dyrektorze za szczerość. Gromady vip wpada do miasta to pomogą. Co to dla nich
Ironia
12:22, 2026-06-27
Węzeł Przyborowice w ciągu S7 otwarty
Dopóki łomianki nie będą zmodernizowane, to NIEC MOŻNA MÓWIĆ O ŻADNYM OTWARCIU S-7 !!!
Nie denerwujcie nas
11:48, 2026-06-27