Zamknij

Szukasz pracy? Może to oferta właśnie dla Ciebie

11:33, 23.08.2024 Materiał zewnętrzny Aktualizacja: 07:32, 04.09.2024

Firma DURASAN TRADING Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. importu.

Zadania:

  • Obsługa i kontakt z dostawcami,
  • Realizacja zamówień złożonych przez klienta,
  • Współpraca w ramach transportu i logistyki,
  • Współpraca z działem zakupów międzynarodowych.

Oczekiwania:

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Samodzielność i kreatywność,
  • Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym i energicznym zespole,
  • Pracę jednozmianową,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do umiejętności.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Znajomość programu COMARCH OPTIMA.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich aplikacji z dopiskiem „Młodszy specjalista ds. Importu” na adres mailowy: [email protected] lub o dostarczenie CV do siedziby spółki pod adres: ul. Północna 10G, 09-100 Płońsk, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Durasan Trading Sp. z o.o., na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego”.

Jednocześnie informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Durasan Trading Sp. z o.o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego.

(Materiał zewnętrzny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
wykopWykop
0%