Zamknij
REKLAMA

Ciesz się życiem razem z AS-em!

09.44, 05.01.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08.23, 19.01.2023
Skomentuj [fot.: zbiory Stowarzyszenia]

Nowy rok to dobry czas na zmiany, czas rozwoju i doskonalenia się, nie ma do tego lepszego miejsca niż Stowarzyszenie Aktywny Senior. Seniorze nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Stowarzyszenie jest otwarte na nowych członków, którzy swoją aktywnością, chęcią rozwoju i doskonalenia się zasilą nasze grono. 

Centrum Aktywnego Seniora to miejsce – dom, dla każdego, a także przestrzeń do realizacji pasji, talentów, w wielu seniorów odnajduje sens swojego życia. Każdego dnia w Centrum Aktywnego Seniora miejsce do realizacji swoich pasji, marzeń, znajduje około 40-50 osób. Czekamy również na Ciebie!

Dlaczego warto zostać AS-em?

Członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS mogą liczyć na:

  • uczestniczenie w programie rabatowym, którego celem nadrzędnym jest serwowanie zestawów obiadowych restauracji Gary Babci Krysi ze zniżką 50%. Osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogą dotrzeć do restauracji mogą liczyć na dowóz obiadów do domu.
  • dofinansowanie przy zakupie leków i zakupów,
  • innego wsparcia materialnego lub rzeczowego
  • skorzystanie z bogatej oferty turystycznej 
  • dofinansowanie do turnusów wypoczynkowych i rekreacyjnych,
  • dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych oraz wyjazdów zagranicznych,
  • udział w imprezach i wydarzeniach kulturalnych m.in. wyjazdach do teatru, kina, muzeów, galerii sztuki,
  • udział w zajęciach aktywizujących organizowanych w naszych placówkach, m.in. wokalnych, językowych, tanecznych, teatralnych, literackich, informatycznych, wykładach tematycznych oraz sekcji kulinarnej,
  • udział w balach i innych imprezach rozrywkowych oraz wydarzeń kulturalnych takich jak: wieczory taneczne, literackie, wernisaże i spotkania towarzyskie,
  • udział w licznych projektach społecznych realizowanych przez Stowarzyszenie.

Co zrobić aby dołączyć do rodziny AS-a?

Członkiem Stowarzyszenia AS może zostać każdy kto w dniu składania deklaracji ma ukończone 55 lat, wypełni deklarację członkowską i dostarczy ją korespondencyjnie lub osobiście do Sekretariatu Stowarzyszenia.

A także wniesie opłatę za wydanie legitymacji członkowskiej (15 zł – opłata jednorazowa) oraz opłaci składkę członkowską (15 zł za miesiąc). Dla osób o trudnej sytuacji materialnej członkostwo może być bezpłatne.

Po rozpatrzeniu przez Zarząd deklaracji członkowskiej, członkowi zostanie wydana legitymacja. Od tego czasu „Członek Stowarzyszenia AS” będzie otrzymywał drogą SMS powiadomienia o imprezach, spotkaniach i wyjazdach organizowanych przez Stowarzyszenie. 

Dołączając do Stowarzyszenia Aktywny Senior, stajecie się Państwo częścią wyjątkowej wspólnoty, niczym rodziny, w której wspólnie cieszymy się, ale także przeżywamy troski. Czekamy na Was!

[ZT]11993[/ZT]

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%