::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1598"}

Małe ale09:46, 28.09.2025
Przez całe lato nic, a jak zimnica się zrobiła to impreza z rozmachem. Oczywiście byłem i jako widz uczestniczyłem, ale może warto byłoby wrócić też do tradycji Kupalnocki.
12313:02, 28.09.2025
Oczywiście dzieci i młodzieży za friko a reszta wyjców mniej lub bardziej lub też całkiem nikomu nie znanych , playback za grubą kasę
Kiepsko 19:32, 28.09.2025
aż żal było marnować czas.Nie było zespołu który by rozbawił wszystkich.Marnie marnie jaki wódz taka impreza
Słabo 08:37, 29.09.2025
Andrzej dopiero ma 35 zdjęciu.
Prawda o nas08:39, 29.09.2025
Nie ma ludowego zespołu, nie ma Tęczy 34, nie ma dużych imprez, festiwali itp. Nie ma imprez sportowych na Rutkach (a kiedyś były). Są jeszcze wspomnienia. Ale i one umrą wraz z pokoleniem 40+. I tak z miasta z potencjałem, Płońsk z roku na rok staje się anonimowym punktem na mapie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Płońsk: Toyota zjechała do rowu i przewróciła się na bo
A ten strażak gdzie dzwoni?media powiadamia?
Michał
21:58, 2026-06-23
36-latek znęcał się nad ojcem. Policja wydała nakaz opu
Trzeba uśpić ,z tego już człowieka nie będzie,zdegenerowany pasożyt.
Takie coś
21:57, 2026-06-23
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
kolejny dowod na to ze plonczszanie nie dorosli do ladnych rzeczy.
vyn
20:47, 2026-06-23
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Mamy tor kartingowy bez wyścigów, jezioro bez kąpieliska, puste autobusy komunikacji miejskiej i fontannę, w której nie można się kąpać.
Płońsk rządzi
20:44, 2026-06-23