Zamknij
REKLAMA

Tymczasem na drodze w Kołozębiu...

08:00, 22.01.2021
REKLAMA

[OD CZYTELNIKA]

Praktycznie codziennie ostatnio jeżdżę drogą Płońsk - Nowe Miasto, i już kilkakrotnie miałem Was powiadomić o niebezpieczeństwie na tej drodze, szczególnie po zmroku.

Chodzi o miejscowość Kołoząb (w gminie Sochocin), i o biegające tam co jakiś czas dwa nieduże psy, poboczem lub po drodze. Każdy wie, że tam jest teren zabudowany i prędkość nie jest duża, ale gdy po ciemku nagle z rowu wyskakują dwa słabo widoczne obiekty, może wydarzyć się coś złego - kierując autem po pracy, po zmierzchu, zimą lub wychodząc z zakrętu. Choć często zdarza się, że te psy widzę, jednak nie pisałem do Was tylko postanowiłem bardziej uważać w tej miejscowości. Ale dziś (21 stycznia) wydarzyło się coś, o czym musiałem się z Wami podzielić. Wracając z pracy, w miejscowości Kołoząb, napotkałem takie oto zwierzę. Ze względu na niską prędkość szybko wyhamowałem i postanowiłem to nagrać. Nie dowierzałem. Pozdrawiam. Czytelnik

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (2)

CzaroCzaro

8 0

Świnia z sejmu uciekła 09:24, 22.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tom :) Tom :)

6 0

Ale, że co ... ???? Chodzi o identyfikację ???? :) To świnia :) :) Wygląda na to, że wybrała życia albo woli je stracić na swoich warunkach.
10:00, 22.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz