Zamknij
REKLAMA

Kalla: Europejska jakość usług pogrzebowych w Płońsku

14:45, 08.04.2021 | MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY

Świadomie czy podświadomie - człowiek od narodzin do ostatnich swoich chwil szuka szczęścia i spełnienia. Każdy z nas stara się czerpać z życia pełnymi garściami. I dobrze, bo naprawdę warto żyć tak, aby móc u schyłku swoich dni spojrzeć na miniony czas i ucieszyć się nim. Dokładnie tak, jak w słowach, które wypowiedział Rabindranath Tagore: "Niech życie będzie piękne jak kwiaty lata, a śmierć jak liście jesieni".

Śmierć jak liście jesieni?... To porównanie może budzić nie tylko skojarzenie z przemijaniem, ale i z...pięknem, choć wydawać by się mogło, że to pewne nadużycie. Barwy jesieni są przecież różnorodne i naprawdę cudowne, a śmierć chyba nikomu nie kojarzy się dobrze. Czy można jednak sprawić, aby to, co związane ze śmiercią mogło też budzić skojarzenia z pięknem?

Pogrzeb nazywa się ostatnim pożegnaniem lub ostatnią drogą. To, co ostatnie lub ostateczne powinno być szczególnie piękne, bo takim zostanie zapamiętane. Dlatego ważne jest, aby uroczystości pogrzebowe przygotowane były z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Zakład Pogrzebowy Kalla świadczy usługi z myślą o mieszkańcach Płońska i okolic, przenosi na lokalny rynek standardy europejskie. Firma Kalla wykorzystując najnowszy sprzęt i akcesoria funeralne, zapewnia jakość usług pogrzebowych porównywalną nie tylko z największymi stołecznymi firmami, ale i najlepszymi zakładami pogrzebowymi działającymi w innych krajach Europy.

Ceremonia pogrzebowa organizowana przez Zakład Pogrzebowy Kalla w Płońsku to uroczystość, w której żaden element nie jest przypadkowy. Rodzina, która zwraca się o pomoc, spotyka się zawsze z wielkim szacunkiem i zrozumieniem. Szacunek ten także pojawia się w odniesieniu do Zmarłego: Kalla dysponuje pomieszczeniem chłodniczym i prosektorium. Zakład pogrzebowy zapewnia przygotowanie ciała Zmarłego do pochówku i świadczy kompleksowe usługi prosektoryjne.

Pomoc rodzinie pogrążonej w żałobie obejmuje także wsparcie w dopełnieniu niezbędnych formalności urzędowych, bądź też nawet przejęcie za nie odpowiedzialności z upoważnienia bliskich zmarłego. Sprzyja temu także dogodna lokalizacja biura: jest ono usytuowane przy ul. Płockiej 47, a więc w odległości niespełna 150 metrów od Urzędu Stanu Cywilnego w Płońsku.

Firma oddaje do dyspozycji klimatyzowaną kaplicę, która daje możliwość rodzinie i bliskim zmarłego na przeżycie tego ostatniego pożegnania w spokoju i prawdziwie kameralnych warunkach. Wiele osób jest bardzo za to wdzięcznych, bo czuwanie przy zmarłym bez presji czasu staje się bardzo ważnym - i kojącym zarazem - elementem przeżycia tych trudnych momentów.

Kompleksowa oferta, jaką otrzymują rodziny Zmarłych zwracające się do Zakładu Pogrzebowego Kalla w Płońsku, obejmuje także - między innymi - transport ciał i prochów na terenie całej Polski oraz poza jej granicami, przygotowanie we własnej kwiaciarni odpowiednich wieńców i wiązanek kwiatów z bezpłatnym dowozem ich na miejsce ceremonii, oprawę muzyczną i fotograficzną pogrzebu czy też duży wybór trumien, urn i rozmaitych akcesoriów pogrzebowych w przystępnych cenach.

Osoby, które już zdecydowały się powierzyć Zakładowi Pogrzebowemu Kalla przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej Bliskiej Osoby podkreślają, że były urzeczone pięknem, z jakim przebiegały uroczystości. I choć żal i smutek z powodu śmierci Bliskiego kładł się cieniem na ich serca, to wszystko koiły pokój i harmonia, płynące z różnorodnych elementów, które ułożyły się niczym jesienne liście, tworzące piękny kobierzec prowadzący do innego świata.

Zakład Pogrzebowy KALLA

Płońsk, ul. Płocka 47,

Strona internetowa: https://kalla24.pl/

Telefony całodobowe: 730 691 550 oraz 604 213 538

(MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%