Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/19/0962Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe na terenie miasta Płońsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Edyta Grodkiewicz
    Numer telefonu: 236627801 w. 276
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowaczych. Praca w godzinach 7.00-15.00 lub 09.00-17.00.
    StPr/19/1040
    data rozpoczęcia pracy od 25.06.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Zbieranie i pakowanie wyrobów gotowych do opakowań, układanie towaru na paletę, zbieranie produktów z linii, wykonywanie innych lekkich prac manualnych. Pracodawca oferuje: Lekką pracę manualną Możl
    StPr/19/1028
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019
    wynagrodzenie od od 14,5 PLN

    Prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi, opieka, pomoc w codziennych czynnościach, opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym. Praca w godzinach 06.30-14.30, 08.00-16.00, 9.30-17.30.
    StPr/19/1033
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

    Prace elektroenergetyczne na sieciach, prace elektryczne. Wysokość wynagrodzenia od 2500 zł/brutto do uzgodnienia, w zależności od posiadanych kwalifikacji.
    StPr/19/1020
    data rozpoczęcia pracy od 21.06.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Przewóz towarów na terenie Polski.
    StPr/19/1018
    data rozpoczęcia pracy od 19.06.2019

    Praca w poradniach specjalistycznych, pobieranie materiału do badań laboratoryjnych, wykonywanie iniekcji, rejestracja pacjentów na wizyty, itp. Godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem. Osoby zain
    StPr/19/1017
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    Pobranie i przygotowanie materiałów, ustawianie maszyny tokarki i jej parametrów, nadzór nad pracą maszyny podczas obróbki, wykonanie prac ślusarskich. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o
    StPr/19/1015
    wynagrodzenie od od 16 PLN

    Spawanie materiałów, budowa trwałych i solidnych konstrukcji, wykonywanie prac ślusarskich. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt osobisty, POL-AGRA ul. Sienkiewicza 8, Płońsk, w god
    StPr/19/1013

    Pobranie i przygotowanie materiałów, ustawianie maszyny frezarki i jej parametrów, nadzór nad pracą maszyny podczas obróbki, wykonanie prac ślusarskich. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o
    StPr/19/1014

    Obsługa biura (poczta e-mail, telefon), obsługa zamówień w sklepie internetowym i ich realizacja,aktualizacja baz produktów, stały kontakt z dostawcami i klientami. Osoby zainteresowane ofertą pracy p
    StPr/19/0996
    wynagrodzenie od od 3 206 PLN