Elektromonter linii kablowych

Nr oferty: StPr/21/1027Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace budowlano-montażowe przy liniach elektroenergetycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: komunikatywność,dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Izabela Leśniewska
    Numer telefonu: 236627801 w. 274
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w ramach rogramu RPO. Przed pobraniem skierowania do pracy wymagane są warsztaty u doradcy klienta-doradcy zawodowego.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Prace magazynowe. Oferta pracy realizowana w celu refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu POWER, skierowana do osób zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy, w wieku 18-29 lat.
    StPr/21/1049
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

    - obsługa gości, - przyjmowanie i wydawnie zamówień, - przygotowywanie produktów typu kanapki, sałatki, desery, napoje, - prace porządkowe na stanowisku pracy.
    StPr/21/1047
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2021
    wynagrodzenie od od 3 000 do 3 600 PLN

    Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, rozpoznawanie potrzeb i problemów osób niepełnosprawnych. Planowanie i organizowanie różnych form i technik terapii zajęciowej w procesie leczenia oraz rehabilitacji osób niepełnosprawnych.
    StPr/21/1044
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Eksploatacja,konserwacja,diagnostyka awarii i zapewnienie ruchu ciągłego maszyn i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych zainstalowanych na terenie elektrycznych.
    StPr/21/1043
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
    wynagrodzenie od od 3 500 do 3 700 PLN

    Praca z dziećmi.
    StPr/21/1042
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2021
    wynagrodzenie od od 2 818 do 4 046 PLN

    Pomoc w prowadzeniu procesu produkcji na terenie zakładu. Praca w systemie trzyzmianowym: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00.
    StPr/21/1029

    Prace budowlano-montażowe przy liniach elektroenergetycznych.
    StPr/21/1027
    data rozpoczęcia pracy od 06.10.2021

    Liczenie towaru za pomocą urządzenia jakim jest skaner. Dbanie o czystość stanowiska pracy.
    81/10/2021
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    Pomoc w prowadzeniu procesu produkcji na terenie zakładu, załadunek i rozładunek towarów. Praca w systemie trzyzmianowym: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00.
    StPr/21/1007
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021

    Nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum logistyku (1 etat).
    StPr/21/0991
    data rozpoczęcia pracy od 22.09.2021
    wynagrodzenie od od 2 949 do 4 046 PLN