Kierownik drukarni

Nr oferty: StPr/21/0935Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - zarządzanie i koordynowanie pracy drukarni offsetowej i cyfrowej, - realizacja planów produkcyjnych oraz celów w zakresie wydajności, jakości terminowości, - monitorowanie procesów produkcyjnych oraz nadzór nad ich realizacją, - zarządzanie 40 osobowym zespołem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Język:
    • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
    • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Znajomość systemy zarządzania kolorem (Color managment) Znajomość parku maszynowego, druku offsetowego Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży poligraficznej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Brzózka
      Numer telefonu: 236627801 w. 270
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Obsługa kasy fiskalnej, przyjęcie towaru, obsługa klienta.
      StPr/21/0998
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Sprzedaż internetowa odzieży, kontakt z klientem, wysyłanie paczek.
      StPr/21/0999

      Prace porządkowe na terenie miasta Płońsk.
      StPr/21/1006
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2021

      Opieka i współpraca z podopiecznymi z uwzględnieniem czynników zdrowotnych, prowadzenie terapii zajęciowej, rozpoznawanie i podtrzymywanie kontaktu terapeutycznego z podopiecznymi. Organizowanie w ramach terapii zajęć poprawiających stan fizyczny, psychiczny i społeczny.
      StPr/21/1004

      Rozpoznanie problemów osoby niepełnosprawnej, pomoc przy posiłkach, pomoc przy toalecie, pomoc w czynnościach higienicznych oraz pomoc podczas spacerów.
      StPr/21/1003

      Lutowanie przewodów, elementów SHD, THT, umiejętności podstawowych pomiarów elektronicznych, diagnoza i naprawa urządzeń.
      StPr/21/1002
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2021

      Nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum logistyku (1 etat).
      StPr/21/0991
      data rozpoczęcia pracy od 22.09.2021
      wynagrodzenie od od 2 949 do 4 046 PLN

      Nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych w technikum i szkole branżowej.
      StPr/21/0989

      Nauczyciel języka angielskiego w szkole branżowej i technikum. Nauczanie języka angielskiego w szkole zawodowej gastronomicznej, logistycznej, mechaniczno-rolnicznej.
      StPr/21/0990
      wynagrodzenie od od 1 798 do 2 468 PLN

      Obsługa magazynu narzędzi spawalniczych.
      StPr/21/0985
      wynagrodzenie od od 19 PLN