Kierowca samochodu dostawczego (kierowca)

Nr oferty: StPr/22/1134Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płocka 42, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu, sprawdzanie kompletności i ważności dokumentów pojazdu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane osoby komunikatywne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Małgorzata Więckowska
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 06-456 Kraszewo 21, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Więckowska
      Numer telefonu: 604-932-285
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Godziny : 08.00-16.00
      Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z osobami niepełnosprawnymi
      StPr/22/1149
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      -opracowywanie IPT dla uczestników -Współpraca z innymi pracownikami -prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych -organizowanie, prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej -prowadzenie niezbędnej dokumentacji
      StPr/22/1148
      wynagrodzenie od od 900 PLN

      produkcja, montaż okien, drzwi i ogrodów zimowych
      StPr/22/1147
      wynagrodzenie od od 3 100 do 6 100 PLN

      Praca przy zieleni.
      StPr/22/1146
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      obsługa klienta, przyjmowanie towaru, uzupełnianie towaru na półkach, sprzedaż na kasie fiskalnej
      StPr/22/1144

      praca na tokarce
      StPr/22/1141

      praca na wiertarce i cięcie stali
      StPr/22/1140

      przygotowywanie posiłków, krojenie, warzyw, sprzątanie, itp.
      StPr/22/1135

      Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu, sprawdzanie kompletności i ważności dokumentów pojazdu
      StPr/22/1134

      wiercenie otworów w metalu, gięcie blach, spawanie blach, montaż maszyn do produkcji w branży spożywczej
      StPr/22/1131
      data rozpoczęcia pracy od 23.11.2022
      wynagrodzenie od od 4 000 do 4 200 PLN