sprzątaczka

Nr oferty: StPr/22/0794Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Popiełuszki 4,6,8,10, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: sprzątanie klatek schodowych w blokach 4,6,8,10.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa Młynarz
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: ZWM, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Tomasz Skierski
    Numer telefonu: 501242239
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty ze skierowaniem do pracy.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08:00 - 14:00
    realizacja zadań remontowych i inwestycyjnych. Przygotowanie propozycji domów remontowych. bieżące koordynowanie robót konserwacyjnych, opisywanie faktur kosztowych. Udział w odbiorach robót związanych z konserwacją.
    StPr/22/0818
    data rozpoczęcia pracy od 21.09.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    PRYGOTOWYWANIE TRADYCYJNYCH DAŃ KUCHNI NEPALSKIEJ. PRYGOTOWYWANIE WARZYW I OWOCÓW WEDŁUG RECEPTURY ORIENTALNEJ. PRZYGOTOWYWANIE POTRAW ZE SPECJALNYCH RECEPTUR WYKORZYSTUJĄC TRADYCYJNE NEPALSKIE PRZYPRAWY I SKŁADNIKI. SKŁADANIE ZAMOWIEŃ NA MATERIAŁY U NEPALSKICH DOSTAWCÓW.
    StPr/22/0813
    data rozpoczęcia pracy od 25.08.2022

    - obsługa gości w restauracji - obsługa imprez okolicznościowych - obsługa kasy i systemu sprzedażowego - obsługa terminali płatniczych
    StPr/22/0800
    data rozpoczęcia pracy od 15.09.2022
    wynagrodzenie od od 3 200 do 4 100 PLN

    - sporządzanie potraw i dań z zastosowaniem urządzeń i maszyn - sporządzanie potraw według wskazań zawartych w księdze receptur
    StPr/22/0799
    wynagrodzenie od od 3 200 do 4 500 PLN

    - zarzadzanie personelem, sprzedażą, majatkiem - grafika pracy - rozliczanie kas - zamawianie towarów - marketing - social media
    StPr/22/0798
    wynagrodzenie od od 3 900 do 6 000 PLN

    obróbka syrowców spożywczych oraz przyrządzanie potraw pod okiem kucharza
    StPr/22/0797

    - dostawa potraw i produktów restauracji do odbiorców zewnetrznych - obsługa systemów płatniczych i sprzedażowych
    StPr/22/0801
    wynagrodzenie od od 3 100 do 4 100 PLN

    Lutowanie i przygotowani narzędzi do obróbki drewna, piaskowanie korpusów, cięcie na pile taśmowej, szlifowanie ręcze i na szlifierce do płaszczyzn.
    StPr/22/0787
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

    Wycinanie ciętek z metalu, toczenie korpusów do narzędzi do obróbki drewna.
    StPr/22/0791

    sprzątanie klatek schodowych w blokach 4,6,8,10.
    StPr/22/0794
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 050 PLN