Specjalista ds. Części

Nr oferty: StPr/22/0570Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: MAZOWIECKA 6A, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wymagania: - znajomość części zamiennych - podstawowa znajomość pakietu MS Office - prawo jazdy kat. B
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    • Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie- średnie zawodowe, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: AUTOPOL MICHALSKI MOTORS SJ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: MAZOWIECKA 6A, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: DARIUSZ MICHALSKI
      Numer telefonu: 604 935 139
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt tel. pod nr.: 604 935 139
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      umiejętność robienia wycen
      StPr/22/0669
      data rozpoczęcia pracy od 11.07.2022
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      montowanie karniszy, zasłon itp.
      StPr/22/0670

      obsługa magazynu produktów, kontrola procesu magazynowania, przygotowanie towaru do wysyłki, realizacja wysyłek i rozładunku
      StPr/22/0650
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
      wynagrodzenie od od 23,5 do 23,5 PLN

      Kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich kartonowych opakowań według przyjętych standardów, układanie zapakowanych kartonów według obowiązujących przy danym zleceniu wymogów, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie kartonów, utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy. W przypadku Uchodźców z Ukrainy minimum podstawowa znajomość języka polskiego
      StPr/22/0638
      data rozpoczęcia pracy od 13.07.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      -kompletowanie zamówień, -przyjmowanie oraz wydawanie towaru wg. specyfikacji, -poruszanie się wózkiem widłowym -obieg dokumentacji logistyczno-magazynowej, -działania mające na celu optymalizację zagospodarowania przestrzeni magazynowej, -dbałość o czystość placu, magazynu.
      StPr/22/0646
      wynagrodzenie od od 2 292,29 do 2 546,99 P

      obsługa maszun przemysłu spozywczego do przetwórstwa owocowego, bieżąca kontrola
      StPr/22/0636
      data rozpoczęcia pracy od 27.06.2022
      wynagrodzenie od od 22 do 22 PLN

      Proste prace manualne
      StPr/22/0632
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      proste prace manualne
      33/6/2022
      data rozpoczęcia pracy od 23.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

      remonty w zakresie ogólnobudowlanym, np. prace sanitarne, budowlane, ziemne
      StPr/22/0628
      wynagrodzenie od od 20 do 25 PLN

      Kierowanie Zespołem pracowników obsługi Nadzór nad pracami związanymi z zapewnieniem sprawności techniczno-eksploatacyjnej obiektów szkolnych Prowadzenie dokumentacji
      StPr/22/0619
      wynagrodzenie od od 3 200 do 4 000 PLN