Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Operator dźwigu - Francja

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator dźwigu
Numer ref. ODŹ/07/19
LOKALIZACJA: FRANCJA/ALPY

Zadania:
? Obsługa żurawia wieżowego Potain (IGO21, MD238, MD310 , MDT98, MDT178, MDT218, MDT219)
? Wykonywanie prac związanych z obsługą dźwigu na budowie

Wymagania:
? Udokumentowane doświadczenie na stanowisku operator dźwigu min. 3 lata
? Aktualne uprawnienia do obsługi dźwigu

Oferujemy:
? Stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe
? Wynagrodzenie za 152/h około 2100 euro netto miesięcznie
? Możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa
? Dla osoby ze znajomością języka francuskiego 100 euro
? Zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/miesiąc- w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji
? Program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
? Po przepracowaniu 2 miesięcy - zwrot kosztów przejazdu Polska-Francja w wysokości 50 euro
? Polska umowa o pracę
? Opieka polskiego koordynatora
? Zapewniona odzież robocza
? Zwrot za badania

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Tel. 735993324 lub 735993329

tel. 735993329
email. rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-07-10 11:14:42#315

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie