Zamknij
REKLAMA

Wpadł w poślizg, zjechał do pobliskiego rowu. 32-latek z naszego terenu był pijany

15:17, 24.11.2021 | [za info Mazowiecka Policja/kom. Jolanta Bym]
Skomentuj Z miejsca zdarzenia [fot. Straż Graniczna, Oddział Nadwiślański]
REKLAMA

Nietrzeźwy kierowca audi wjechał do rowu. Natychmiast interweniowali funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Modlin zabezpieczając miejsce zdarzenia i niosąc pomoc poszkodowanemu. Strażnicy graniczni uniemożliwili odjazd nietrzeźwemu kierowcy do czasu przyjazdu policji. Jak dowiadujemy się, to mieszkaniec powiatu płońskiego. 

Do zatrzymania doszło wczoraj około godz. 14 na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Wielgołęka (powiat ciechanowski). Funkcjonariusze z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej poruszali się samochodem drogą krajową nr 60. W pewnym momencie zostali wyprzedzeni przez kierowcę audi, który jechał w kierunku Ciechanowa.

Po przejechaniu kilku metrów, kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zjechał do pobliskiego rowu. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanemu, jednocześnie wzywając na miejsce służby ratunkowe. W trakcie interwencji mundurowi wyczuli od kierowcy wyraźną woń alkoholu.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 32-letni mieszkaniec pow. płońskiego miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

32-latek po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata oraz wysoka nawiązka pieniężna.

([za info Mazowiecka Policja/kom. Jolanta Bym])

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Vorsprung durch TechVorsprung durch Tech

3 0

Wszystko jasne - cztery zera na atrapie chłodnicy, a piąte za kierownicą. 11:29, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%