Zamknij
REKLAMA

Kierowca skutera miał bełkotliwą mowę i duże trudności z utrzymaniem się na nogach. Co działo się potem? Było ciekawie...

14:33, 06.04.2021 | RED
Skomentuj Jest skuter, jest policja tylko kierowca uciekł... Wiadomo już dlaczego [Foto: czytelników]
REKLAMA

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy jednośladu w miejscowości Skwary w świąteczną niedzielę. Kobieta z okolic Mławy nie pozwoliła na dalszą jazdę skuterem mieszkańcowi gminy Naruszewo. Po zajechaniu mu drogi, mężczyzna uciekł do pobliskiego gospodarstwa, by ukryć się przed policją. 

Około godz. 14 policjanci z "patrolówki" interweniowali w miejscowości Skwary, gdzie nietrzeźwy mężczyzna miał kierować skuterem. - Na miejscu, w czasie rozmowy ze zgłaszającą, mieszkanką pow. mławskiego, funkcjonariusze ustalili, że gdy jechała ona w kierunku Naruszewa, zauważyła mężczyznę poruszającego się na skuterze "wężykiem". Po zatrzymaniu go, wyczuła alkohol. Kierowca skutera miał bełkotliwą mowę i duże trudności z utrzymaniem się na nogach. Porzucił swój skuter na poboczu drogi i wszedł na teren pobliskiej posesji - podaje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Policjanci we wskazanym miejscu zastali właścicieli posesji i 46-latka, który nie był znany mieszkańcom, a pomimo ich usilnych próśb, nie chciał opuścić ich podwórka. - Mężczyzna, mieszkaniec gm. Naruszewo, mający blisko 3 promile alkoholu w organizmie, początkowo nie przyznawał się do kierowania jednośladem, twierdząc, że wyszedł na spacer, nie wie gdzie się znajduje, a skuter nie jest jego. Finalnie oświadczył, że wyjechał z domu tylko na chwilę, po piwo. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci ustalili, że 46-latek posiada czynny zakaz prowadzenia wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych - dodaje oficer prasowy naszej policji.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ZaszczepićZaszczepić

8 2

go!!! Najlepiej potrójną dawką! 17:37, 06.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Słowianin Słowianin

2 1

DHL z powrotem do Ojczyzny nadać priorytetem. 19:01, 06.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Patologia Patologia

2 3

Suweren pisu wyjechał po piwo, dej 500 dej 14:39, 07.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%