Zamknij
INFORMACJE

Zaskoczeni i zdenerwowani. Kolejni zatrzymani z narkotykami

14:37, 13.10.2020 Aktualizacja: 14:45, 13.10.2020
Skomentuj [Foto: ShutterStock/zdjęcia ilustracyjne] [Foto: ShutterStock/zdjęcia ilustracyjne]

Policjanci z nowomiejskiego posterunku i raciąskiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających przy sobie narkotyki. 28-latek usłyszał zarzut posiadania, a 19 latek posiadania i udzielania innym osobom narkotyków. Obu mężczyznom grozi do 3 lat wiezienia. 

Kilka dni temu policjanci z Posterunku Policji w Nowym Mieście, patrolujący rano teren przy zalewie, zwrócili uwagę na młodego mężczyznę.

- Widok radiowozu zdecydowanie go zaskoczył i spowodował u niego zdenerwowanie. W czasie legitymowania okazało się, że młodzieniec to 19-letni nowomieszczanin. Kontrola podręcznej torby, którą miał na ramieniu, ujawniła powód zdenerwowania nastolatka. Policjanci znaleźli w niej strunówkę z marihuaną oraz 9 szklanych fifek - podaje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Z kolei w nocy z niedzieli na poniedziałek przy ul. Płockiej w Raciążu policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali do kontroli osobową skodę. -  Kierowcą auta był 28-letni mieszkaniec gminy Raciąż. Mężczyzna w czasie kontroli był bardzo niespokojny, a wręcz nerwowy. W torbie podróżnej, którą mężczyzna miał w bagażniku auta, mundurowi znaleźli szklany słoik z suszem roślinnym, a w czasie przeszukania w jego miejscu zamieszkania ujawnili torebki foliowe z marihuaną i amfetaminą - podaje szczegóły rzecznik prasowa płońskiej policji.

Policjanci zatrzymali obu mężczyzn i doprowadzili do policyjnego aresztu. 19-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i udzielania ich innym osobom, natomiast 28-latek zarzut posiadania narkotyków. Obu grozi kara do 3 lat więzienia.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
Andrzej

10 1

Tu nie USA.

2020-10-13 18:16:24
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rozalia Ameba

7 7

Czy zatrzymani mieli maseczki? Pytam się

2020-10-13 15:02:52
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Arizona Pan

6 11

W Stanach poszczególne regiony zezwalają mieć przy sobie jedną uncję czyli 28 gram. Znajomego zatrzymali ze słoikiem pełnym suszu, zważyli staff i powiedzieli miłego wieczoru dobranoc przepraszamy i dziękujemy a mi opadła kopara bo u nas pała i do mamra z patusami.

2020-10-13 15:55:56
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

WwWw

1 0

Ten z Raciaza miał w domu a ten z Nowego Miasta nie zdążył założyć ale już w domu mu nie szukano

08:06, 14.10.2020

Bocho Arizona Bocho Arizona

4 6

Ani Czechy, Holandia i inne legalne kraje to Jerozolima naszych polityków.

18:29, 13.10.2020

WwWw

3 3

W Holandii Policja pomaga w Czechach wspomaga W Polsce przeszkadza

08:10, 14.10.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wieś,wieś,

2 3

czyli chłopskie syny dorabiają.

08:27, 14.10.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy będą płatne miejsca parkingowe przy Ogrodowej?

Po pierwsze zmiana organizacji ruchu na ul Ogrodowej wprowadzenie możliwości parkowania tylko na ulicy po jednej stronie (jak na ul Płockiej przy kościele. ( A p. Bogdan ze Strzy niech nie kłamie bo były zgłaszane sprawy braku możliwości przejścia chodnikiem z powodu aut. Pan Kornatowski wykiwał Burmistrza to niech teraz burmistrz odda mi kasę. A parking do godziny powinien być bezpłatny dla klientów. Może rozwiązanie jak przy Lidlu ?

0321

00:32, 2025-07-04

Park w Poświętnem już gotowy. '' Jest przepięknie, z je

Mam nadzieję , że aleja lipowa zostanie dokończona bo w tej chwili wygląda to beznadziejnie ponieważ do połowy alejki chodzimy po chaszczach a drugą idziemy po ścieżce. Brakuje jeszcze pogłębienia kanału wodnego k, który był od lat a w tej chwili jest zarośnięty krzakami.

Mieszkaniec

21:56, 2025-07-03

Sąd Najwyższy stwierdził ważność wyboru Nawrockiego

ukrainiec bodnar to niech się do dymisji poda tak jak ten pożal się Boże aktualny rząd który niczym innym się nie zajmuje tylko pisem zresztą odkąd powstała partia platfusów to niczym innym się nie zajmuje, bo dlatego właśnie powstała żeby dzielić i niszczyć, dlatego dostają ogromne pieniądze z zachodu na to, no i trzeba powiedzieć że się im to udaje bo Polska jest dzisiaj na kolanach

ten cały

21:38, 2025-07-03

Park w Poświętnem już gotowy. '' Jest przepięknie, z je

Jest ładnie , dużo nowych nasadzeń krzewów i kwiatów ,ławki i kosze super ale nawierzchnia alejek chyba długo nie przetrwa.Już w niektórych miejscach" rozsypuje się ",nie trzyma się podłoża,zielsko w niektórych miejscach wybija się na nawierzchnię.

róża

21:28, 2025-07-03

0%