W poniedziałek, tuż przed godziną 16, na drodze wojewódzkiej relacji Płońsk-Nowe Miasto we wsi Strachówko doszło do zderzenia opla z volkswagenem.
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że samochody zderzyły się, kiedy 39-letni kierowca opla rozpoczął manewr wyprzedzania volkswagena. Kierujący drugim pojazdem mężczyzna, najprawdopodobniej pomimo tego, że w jego aucie włączony był prawy kierunkowskaz, nagle skręcił w lewo. Opel wpadł do przydrożnego rowu. Kierującemu nim mężczyźnie nic się nie stało.
Do szpitala przewiezionych zostało dwoje pasażerów vw. Kierowca tego pojazdu oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają dalsze ustalenia w tej sprawie, przekazuje KPP w Płońsku.

Nie humanista21:07, 03.08.2020
Skoro wyprzedzał no to wiadomo że w tym samym kierunku jechały, taki tam błąd
Nie humanista21:08, 03.08.2020
W ogóle ciężkim językiem to napisane :D
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz