Po godzinie 23 zastępy strażackie, załoga pogotowia ratunkowego oraz policjanci interweniowali we wsi Potyry w gminie Naruszewo.
- W murowanym domu, raczej o lichej konstrukcji, gdzie zamieszkuje trzech mężczyzn, paliły się ubrania na strychu, będące formą docieplenia budynku - mówi nam st. bryg. Dariusz Brzeziński z KP PSP w Płońsku.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. - Gdyby domownicy posnęli, to pożar przybrałby na sile, a wtedy różnie mogłoby to się skończyć. Z uwagi na to, że zdarzenie miało miejsce nocną porą, jego przyczyna nie jest ustalona - dodaje komendant powiatowy naszej straży pożarnej.
W półtoragodzinnej akcji brali udział strażacy z JRG w Płońsku oraz ochotnicy z Naruszewa i Radzymina.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Odmulenie Rutek, dwa zbiorniki retencyjne i rewitalizac
Pani Lilianna prezentuje wysoki poziom i powinniśmy jej bezwzględnie zaufać. Gdy zobaczycie efekt nie będziecie dowierzać, że coś takiego było możliwe do zrobienia.
Wysoka kultura
14:53, 2025-07-05
Odmulenie Rutek, dwa zbiorniki retencyjne i rewitalizac
Kunpielisko!? Protestuje! ryby mnie ucieknom, wyndke zarzuce po prużnicy! Rzadnego kunpieliska!!!
Wyndkosz
10:03, 2025-07-05
Umowa podpisana - prawie 52 mln zł na zalew „Kraszewo”!
Jeśli przy okazji nie zrobicie z tego atrakcji turystycznej, kąpieliska, miejsca rozrywki dla rodzin na styl np. zalewu w Nowym Mieście, czy czegoś w tym rodzaju, to większość społeczeństwa nawet nie zauważy tej waszej super inwestycji
Cała Prawda
10:00, 2025-07-05
Czy będą płatne miejsca parkingowe przy Ogrodowej?
Gdzie teraz jest ta uśmiechnięta brygada od Prince polo?uśmiechamy się ,co tam miejsca parkingowe
Picia
20:27, 2025-07-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz