Zamknij
REKLAMA

Asp. sztab. Daniel Kania zdobył tytuł 'Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2019'

11:34, 10.02.2020 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Asp. sztab. Daniel Kania służy na terenie gminy Załuski [Foto: KPP Płońsk]

Przez ostatni miesiąc trwał konkurs na ,,Najpopularniejszego Dzielnicowego  2019 roku". Brało w nim udział 20 dzielnicowych z terenu całego powiatu płońskiego. Najlepszy dzielnicowy został wyłoniony w oparciu o ranking głosów uzyskanych od mieszkańców. Tym razem tytuł trafił na posterunek policji w Załuskach.

Głosować można było tradycyjnie - wrzucając wypełniona, papierową ankietę do jednej ze skrzynek, które znajdowały się w płońskiej komendzie, posterunkach, komisariacie oraz urzędach miast i gmin, a także za pomocą ankiety internetowej umieszczonej na stronie KPP w Płońsku lub za pomocą „zostawienia lajka" na profilu facebookowym Policja Płońsk.

Największą liczbę głosów i tytuł Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku zdobył asp. sztab. Daniel Kania – dzielnicowy z gminy Załuski. Drugie miejsce zajął asp. sztab. Mariusz Pankowski, a trzecie asp. Daniel Zieliński (obaj są dzielnicowymi na terenie gminy Baboszewo).

- Asp. sztab. Daniel Kania w Policji służy od ponad 16 lat. Od 2005 roku pracuje w Posterunku Policji w Załuskach, a od 13 lat jest dzielnicowym obsługującym teren tej gminy. Przydzielony mu rejon służbowy obejmuje 14 miejscowości. Głosujący wskazywali, że policjant ten jest osobą bardzo sympatyczną, życzliwą i zawsze pomocną - podaje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Euzebiusz Euzebiusz

8 6

Wspaniała osoba. Tacy ludzie przywracają wiarę w człowieka!!! 12:06, 10.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone