Zamknij
REKLAMA

Próba reanimacji okazała się bezskuteczna. Tragedia w Naruszewie

14:13, 07.01.2020 | REDAKCJA
Skomentuj Z miejsca wtorkowego zdarzenia [Foto: OSP KSRG Naruszewo]
REKLAMA

We wtorek w godzinach przepołudniowych służby ratunkowe interweniowały w Naruszewie, nieopadal tamtejszego kościoła. Reanimowano 69-letniego mężczyznę, mieszkańca tejże gminy. Niestety, nie udało się go uratować.

Pierwsi na miejsce dojechali strażacy z OSP Naruszewo, niedługo potem załoga karetki pogotowia. - Ktoś widział tego pana jak jechał na rowerze. Kilkadziesiąt metrów przed kościołem mężczyzna zatrzymał się i zsiadł z roweru, po czym osunął się na ziemię - mówił nam przed południem st. bryg. Dariusz Brzeziński z KPP PS w Płońsku. 

Jak mówi nam rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, na miejsce zdarzenia zdecydował się pojechać również prokurator z grupą dochodzeniowo-śledzczą. - Wiele wskazuja na to, że był to nagły zgon, choć obecny na miejscu lekarz wstępnie nie wykluczył udziału osób trzecich - podaje tymczasem podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z miejscowej komendy policji. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA