Zamknij
REKLAMA

Słup ognia przy Lidlu. Mercedes doszczętnie spłonął

08:59, 05.09.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Z miejsca nocnego pożaru przy ul. Żołnierzy Wyklętych [Foto: Izabela Zabłocka]

Po godzinie pierwszej w nocy strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym samochodzie na parkingu przy supermarkecie Lidl przy ulicy Żołnierzy Wyklętych.  

W słup ognia zamienił się osobowy mercedes na nowodworskich numerach rejestracyjnych. W miejscu zdarzenia pojawił się jeden zastęp płońskiej straży pożarnej oraz dwa policyjne radiowozy.

- Przypuszczalna przyczyna pożaru nie jest ustalona. Dowódca twierdził, iż trudno jednoznacznie określić, czy to było podpalenie, czy coś związanego z instalacją elektryczną - mówi nam st. bryg. Dariusz Brzeziński z KP PSP w Płońsku. - Akcja gaśnicza była prowadzona z odległości, bowiem rozwój pożaru był bardzo duży - kontynuuje pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Płońsk. - Po ugaszeniu pożaru,  schłodzono paliwową butlę z gazem znajdującą się w bagażniku i kontrolowano jej temperaturę przy użyciu kamery termowizyjnej. Na szczęście nie doszło do wybuchu... - kończy Brzeziński. 

Mercedes uległ całkowitemu spaleniu. Miejsce zdarzenia strażacy przekazali policji. Nie pojawił się właściciel auta. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

MechanikMechanik

6 4

Butla z gazem nie wybuchła??? Niemożliwe, przecież według 99% "znafców" którzy nigdy nie użytkowali LPG butle ciągle wybuchają 🙂 13:17, 05.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

5 1

Nie żadna watacha tylko tu ewidentnie jest *%#)!& ubezpieczalni na kasę a poza tym są śmieszni żeby zwalac to na jakąś watache to jest własną robota 12:34, 06.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość Gość

1 0

Magdaleny i Andrzeja z eksperymentów to auto 13:37, 18.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone