Zamknij
REKLAMA

Zamiast powiatowych gadżetów czek na 5500 zł. Zasłużona nagroda dla naszych strażaków

19:05, 26.06.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Ratują ludzi i ich dobytek, a do tego nie mają sobie równych w sporcie pożarniczym. W środę trzon drużyny, który wywalczył główne trofeum w finałowych zawodach XX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Sporcie Pożarniczym gościł na powiatowej sesji.  

Strażacy KP PSP w Płońsku tak duży sukces odnieśli w ostatnich dniach maja w Kozienicach. Przyszedł czas na gratulacje ze strony samorządu powiatowego, za którymi szła w parze nagroda finansowa. Symboliczny czek opiewa na kwotę 5500 zł do podziału. Fajnie, że obecny Zarząd Powiatu Płońskiego właśnie tak wyróżnia tych, którzy wybijają się ponad przeciętność, a z tym bywało przecież w przeszłości różnie.  

St. bryg. Paweł Jakubowski, komendant naszej strażackiej jednostki przedstawił radnym członków złotej drużyny, co i my jeszcze raz uczynimy. 

KP PSP Płońsk wystartowała w składzie: asp.sztab. Andrzej Drążkiewicz, mł. kpt. Radosław Dąbrowski, mł. kpt. Tomasz Dąbrowski, , mł. ogn. Piotr Zakrzewski, ogn. Tomasz Biliński, mł. ogn. Michał Bramowicz, mł. ogn. Artur Czyż, sekc. Piotr Figat, mł. kpt. Robert Rudziński, mł. ogn. Michał Jarosławski oraz kierownik drużyny asp. Jacek Maliszewski.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone