Jak podaje płońska policja, w niedzielny wieczór we wsi Karnkowo w gminie Czerwińsk 16-letnia dziewczyna spadła z quada, doznając obrażeń wymagających przylotu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Młoda kobieta, mieszkanka czerwińskiej gminy, jeździła quadem po podwórku, w pewnym momencie spadła z pojazdu, informuje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku.
16-latkę z obrażeniami ciała, m.in. uszkodzonym obojczykiem, przetransportowano helikopterem do szpitala w Warszawie.
Drako13:05, 16.05.2022
Wracaj do zdrowia.
wigry 13:51, 16.05.2022
składak albo rowerek z kółkami a nie quadem pomykać
city14:30, 16.05.2022
bez komentarza.
Tia20:32, 16.05.2022
Quady od lat 18, obowiązkowe prawo jazdy, a sam sprzęt pwoinien podlegać przeglądowi i mieć tłumiki. Kolejne robactwo na drogach.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Co z kolejowym połączeniem Płońska z Warszawą?
Nie ma zdjęcia w rodzaju polityk senator na tle pociągu, torów?
Picia
06:10, 2025-05-09
Ponad promil alkoholu w organizmie i próba ucieczki
Pasażera nie złapali
A
21:10, 2025-05-08
Policjanci z zarzutami. Rozpoczęta procedura wydalenia
Proszę nie podawać inicjałów mojej córki będącej na pokładzie auta, ona jest dobra i piękna i tylko pomyliła drążki
Prokurator
15:52, 2025-05-08
Co z kolejowym połączeniem Płońska z Warszawą?
Władze starostwa ,miasta nie jeżdżą pociągami ,co ich ludzie obchodzą ,można tylko pomarzyć o luksusie jakim jest choćby SKM linii otwockiej np
123
15:46, 2025-05-08