Dziś rano, kilka minut po godzinie 8, na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Jaworskiego i Klonowej doszło do wypadku. Trzy osoby przewieziono do szpitala.
[ZT]8673[/ZT]
- Ze wstępnych ustaleń wynika. że kierująca toyotą 28-letnia mieszkanka Warszawy, jadąc ulicą Klonową, na skrzyżowaniu z Grunwaldzką nie ustąpiła pierwszeństwa busowi marki Mercedes
- podaje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.
- Bus jechał w kierunku Placu 15 Sierpnia. Po tym jak toyota uderzyła w jego tył, kierowca stracił panowanie nad pojazdem i auto zjechało na przeciwległy pas ruchu - kontynuuje oficer prasowa płońskiej policji. - Tam czołowo zderzyło się z osobowym peugeotem. Dwie osoby z tego auta - kobieta i mężczyzna - z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Trafił tam również 42-letni kierowca mercedesa, mieszkaniec powiatu płońskiego - dodaje policjantka.
Na miejscu zdarzenia nadal pracują służby. Ruch odbywa się wahadłowo.
WIĘCEJ ZDJĘĆ PONIŻEJ.
[ZT]9859[/ZT]
ja11:50, 22.03.2022
Pani zapewne nie zwróciła uwagi na znaki drogowe. Inna sprawa, że te znaki są kiepsko umieszczone i średnio widoczne.
Istotny wyrok w sprawie płatnego parkowania
Brawo! Niech cała Polska widzi, że władze Płońska oraz ich sługusy w postaci urzędu miasta to jedno wielkie chamstwo i buractwo. Swoją drogą wolę zaparkować na parkingu, który nie jest płatny i przespacerować się od kilkudziesięciu do kilkuset metrów niż zapłacić choćby złotówke na utrzymanie wcześniej wspomnianych nierobów i darmozjadów.
Aaa
18:30, 2025-05-12
W hołdzie za trud, poświęcenie i codzienną gotowość do
tylko nasz święty karol nawrocki na prezydęta, błogosławiony żywot jego AMEN
GRUNWALDZKA.50
15:47, 2025-05-12
Chłodny maj a ogrzewanie w blokach ZGM-u
pani rogalska niech zje rogalika bo gwiazdorzy, może jak by ją przepiź... to by właczyła tak to jej w ci pe ciepło to nie ma tematu.
anon
15:35, 2025-05-12
Jak budować miejsca doraźnego schronienia
Straszenia społeczeństwa ciąg dalszy. Zimna wojna część druga
Patrz kto zarabia
14:34, 2025-05-12