Niedziela, po godzinie 13, ulica Armii Krajowej w Płońsku. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się poddasze budynku mieszkalnego, dlatego na akcję jedzie kilka zastępów strażackich.
Na miejscu panowało duże zadymienie. Okazało się, że na strychu doszło do zwarcia na akumulatorze w trakcie ładowania elektrycznej hulajnogi.
Jak podaje KP PSP w Płońsku, straty oszacowano na 8 tys. zł. Spaliła się wspomniana hulajnoga, okopcone zostało poddasze i rzeczy tam składane.
Johnny 15:37, 29.06.2020
Zakaz jazdy do końca roku i marsz do pokoju...
Admin10:15, 30.06.2020
Tak się kończy ładowanie hulajnogi na strychu w gorący dzień, dodatkowo ile czasu się ładowała?? Ładowarki strasznie się grzeją i mogą podać więcej prądu w wyniku nie prawidłowej pracy i akumulator nie wytrzyma i zaczyna się palić.
An.10:16, 30.06.2020
Nogami się jeździ a nie silnikiem
Nikoś 12:02, 30.06.2020
Zwyczajnie przeoczona instrukcja obsługi co do temperatury, są pewne limity a ten został przekroczony.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Sytuacja budzi niepokój mieszkańców
Co na to wszechobecny senator, będzie fotka z popiołami w tle?
Zb
17:21, 2026-03-22
Komenda Stołeczna Policji o akcji w Szerominie
Niedobra tak mówić
Sasza
14:30, 2026-03-22
Sytuacja budzi niepokój mieszkańców
Samorząd udzielając zgody na składowanie pyłów lekceważy zdrowie mieszkańców.Zobaczymy jak radni i parlamentarzyści zareagują na trujący problem. Czy będą odważni w działaniu? Niedługo wybory.Zapamiętamy.Sprawdzimy dojrzałość radnych,urzędników i parlamentarzystów.
Płońszczanin
12:22, 2026-03-22
Jest spokojniej, jest bezpieczniej - ocenia komendant
Policja przejeżdża i nie reaguje???? Dopiero jak dostanie od dyżurnego prikaz to reagują😡😡😡😡😡
Dlaczego
07:28, 2026-03-22