W sobotę, około godz. 13:30 w Raciążu na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego, 19 stycznia i Przechodniej doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy.
Wstępnie policjanci ustalili, że kierujący jaguarem 31-latek z gminy Raciąż jechał ul. 19 stycznia i skręcał w lewo w ul. Kilińskiego, a 57-letnia rowerzystka natomiast wyjeżdżała z ul. Przechodniej na wprost. Na skrzyżowaniu osobówka uderzyła w jednoślad, w wyniku czego kobieta z obrażeniami ciała karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.
- Zarówno kierowca jaguara, jak i rowerzystka byli trzeźwi. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie. Ma ono na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia - podaje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.
Miejscowy18:01, 14.10.2019
Dlaczego nie piszecie nic że rowerzystka wjeźdzała na skrzyżowanie pod prąd. Ul. Przechodnia jest drogą jednokierunkową od ul. 19go Stycznia w kierunku ul. Warszawskiej.
Acdsa14:03, 16.10.2019
Właśnie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Czekając na deszcz - wyschnięta gleba i rosnące zagroże
Cieszcie się że macie prace w nadleśnictwie bo jak PO I EROKOŁCHOZ sprywatyzują lasy to powodzenia u prywaciarza na umowy śmieciowe i bez urlopów itp.
Piotrek
17:15, 2026-04-24
Czekając na deszcz - wyschnięta gleba i rosnące zagroże
Wojsko,Policja,SW,Sop,Straż Graniczna,każda formacja uzbrojona robi największą robotę w tym kraju,straż pożarna to nieuzbrojona formacja,powinna być jak straż miejska pod miejscowy samorząd i bez przywilejów,w Osp robią to samo ,prawie charytatywnieW psp łażą do psychiatrów i psychologów żeby załatwić % do emerytury, w służach z bronią typu sw, policja nie bo gdyby zabronili im kontaktu z bronią to by zabrakło dla nich etatów bez broni na jednostce i burtaStrażacy nie strajkują bo mają dużo wolnego i dorabiają drugą pensjęW straży nie brakuje ludzi do pracy.Straż jest formacją nieuzbrojoną,nie powinni być podpięci pod mswia i mieć przywilejów emerytalnych,powinni być jak straż miejska pod miejscowym samorządem.PSP ŻARTOBLIWIE SAMI STRAŻACY NAZ. NOCLEGOWNIĄ BO WYSPANI PO 24 H IDĄ DO DRUGiej roboty w bhp albo lotnisko modlin, na tiry albo handlują cebulą bo mają gospodarstwaStrażaki z psp dorabiają w bhp ,lotnisko modlin w straży lotniska,handlują cebulą na fb i jeżdżą na tirach,ciekawe czy mają zgody przełożonych?wyspani po nocy bez wyjazdu zabierają prace innymW psp w małych miastach robota jest z polecenia po znajomości,ojciec odchodzący na emeryt. Wstawia na swoje miejsce syna ,albo wójt jakiejś gminy poleca kogoś z osp
Darek
17:10, 2026-04-24
Wirus poza fermą. Ptasia grypa atakuje dzikie ptactwo
Dziwne że wirus gołębi nie atakuje
Taaaa
14:24, 2026-04-24
Wirus poza fermą. Ptasia grypa atakuje dzikie ptactwo
Mojej koleżanki mąż ma podobno padłego ptaka. Zgłaszać?
Anna S.
14:15, 2026-04-24