Zdjęcie z płońskiego parku Wolności, które 25 maja nasza redakcja otrzymała od zaniepokojonej czytelniczki. To ten mężczyzna miał onanizować się w miejscu publicznym [fot.: zbiory prywatne]
„Piszę ku przestrodze! W parku przy ulicy Kopernika w Płońsku mężczyzna w niebieskiej bluzce onanizuje się publicznie. Proszę uważać na dzieci!” – taką wiadomość otrzymała od czytelników w poniedziałek, 25 maja redakcja ''Płońsk w Sieci''. Zaniepokojeni mieszkańcy alarmują, że do bulwersującego incydentu doszło w rejonie Parku Wolności, w miejscu często odwiedzanym przez rodziny z dziećmi. Sprawa została zgłoszona straży miejskiej, która zapowiedziała wzmożone kontrole okolicy oraz placów zabaw.
– Kiedy to robił, w pobliżu były dzieci! Napiszcie o tym, żeby ostrzec innych – podkreślają mieszkańcy, którzy byli świadkami zdarzenia. Jak relacjonują, mężczyzna miał zachowywać się w sposób nieobyczajny w biały dzień, nie zwracając uwagi na obecność spacerowiczów i najmłodszych mieszkańców miasta.
O incydencie natychmiast powiadomiono Straż Miejską w Płońsku. Patrol pojawił się na miejscu jeszcze tego samego dnia, jednak podejrzanego mężczyzny nie udało się już zastać. Strażnicy podkreślają jednak, że sprawa nie została zlekceważona i podjęto działania mające zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców.
– Z relacji mieszkańców wynika wprost, co ten człowiek tam robił. Na razie w tej sprawie nikogo nie zatrzymaliśmy, ale w związku z zaistniałą sytuacją, która miała miejsce w majowy poniedziałek, przeprowadziliśmy rozpoznanie i prowadzone są wzmożone kontrole w miejskich parkach i na placach zabaw – przekazuje Bogdan Lewandowski, komendant Straży Miejskiej w Płońsku.
Jak dodaje komendant, funkcjonariusze będą zwracać szczególną uwagę na miejsca, w których przebywają dzieci i młodzież. – W przypadku namierzenia tej osoby zostanie ona przekazana policji – zapowiada.
Mieszkańcy apelują o czujność i zgłaszanie wszelkich niepokojących sytuacji odpowiednim służbom. Podkreślają również, że podobne zachowania nie powinny mieć miejsca w przestrzeni publicznej, szczególnie w miejscach przeznaczonych do wypoczynku rodzin z dziećmi.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nieobyczajny incydent w płońskim parku
To pewnie asystent posła Horały z PiS.
Kot Jarka
10:58, 2026-05-27
Nieobyczajny incydent w płońskim parku
To na pewno działacz KO z kłodzka przyjechał w delegację
Kosiniak i kamysz
10:56, 2026-05-27
Nieobyczajny incydent w płońskim parku
Oświadczamy że ten kapłan już nie pełni posługi w naszym powiecie. Został przeniesiony do eremu w górach.
Kuria
10:23, 2026-05-27
Burmistrz Płońska odznaczony przez W. Zełenskiego
Ale się polaczkom ulało w komentach. Sami miłosierni katolicy i kryształowi ludzie. XDDDD
JUnter
10:19, 2026-05-27