W sobotę około godziny 22:30 na drodze pomiędzy miejscowościami Pieścidła (gm. Naruszewo) i Kamienica (gm. Załuski) dachował samochód osobowy marki Mini, podaje płońska policja.
- Na skraju lasu, na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, kierujący stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z drogi, przejechało przez rów, a następnie dachowało na przydrożnym polu
- relacjonuje nadkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.
Jak dowiadujemy się, świadkowie udzielili pomocy mężczyźnie znajdującemu się w aucie.
- 60-letni mieszkaniec gminy Naruszewo został przetransportowany do szpitala na badania - informuje oficer prasowa miejscowej policji. - Wstępne badanie na trzeźwość wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Pobrano krew do dalszych analiz, a szczegółowe okoliczności zdarzenia są wyjaśniane - kończy policjantka.
::news{"type":"see-also","item":"27237"}
Michał18:02, 19.04.2026
A ten strażak co tam zgląda w cudzym aucie,jakiś protokół z tego zrobił?
Negro18:07, 19.04.2026
Panie strażaku tam już nie ma co ukraść
Tomek18:11, 19.04.2026
W osp tak jak w Wot powinny być tylko osoby nie karane
Kaznodziejka21:50, 19.04.2026
Co tym razem - małpeczka czy sarna?
Kornelia 12:19, 20.04.2026
Czy właściciel tego wypadku pozwoliła Wam na wypuszczanie informacji publicznie?
ja14:38, 20.04.2026
Ty się naucz poprawnie zdania formułować.
Wojtek20:10, 20.04.2026
Pewnie strażaki podali info na fb.
do kornelia14:39, 20.04.2026
Ty tak na trzeźwo?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Te ostatnie najbardziej najgorętsze dni spędziliśmy na fontannie, to było piękne tyle dzieci , bawiących się w upał. Bo gdzie indziej iść z nimi wakacje, Płońsk brak basenu bo w wakacje zamknięty.. he rutki brudne Płonka brudna, co druga ławka to menel , zaznaczam że w rynku najwięcej ich jest , jeżeli jest fontanna to i woda powinna być czysta bez bakterii tyle kasy nasz Płońsk podnno ma burmistrza co buduje nowe bloki , jeden za drugim a nie potrafi zadbać o to żeby najmłodsi mieli trochę radości z tego że jest ciepło i można się ochłodzić w naszym pięknym rynku zabetonowanym parku na dawnym Rutkowskiego... Gdzie kiedyś rosła tam sama trawa i to było piękne a na środku ogromne drzewo.. a teraz ... BETON I WSZYSTKO ZABRONIONE. . POZDRO dla wszystkich którzy korzystali w upały z fontanny było ekstra. 😂
W..B
00:47, 2026-06-24
Płońsk: Toyota zjechała do rowu i przewróciła się na bo
A ten strażak gdzie dzwoni?media powiadamia?
Michał
21:58, 2026-06-23
36-latek znęcał się nad ojcem. Policja wydała nakaz opu
Trzeba uśpić ,z tego już człowieka nie będzie,zdegenerowany pasożyt.
Takie coś
21:57, 2026-06-23
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
kolejny dowod na to ze plonczszanie nie dorosli do ladnych rzeczy.
vyn
20:47, 2026-06-23