Zamknij

PPU KARO Tomasz Szymczykiewicz

ul. Przecławska 1, 03-879 Warszawa
+48 22 744 24 89

O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe KARO postało w 1990 roku i od tego czasu odnosi sukcesy w branży artykułów pościelowych.

KARO posiada w ofercie zarówno pościele dla dorosłych, jak i dla dzieci. Pościele dla dorosłych są wykonywane z różnych materiałów: pościele satyna, pościele bawełna satynowa, mikrofibra, kora i wiele innych. Pościele dla dzieci w asortymencie KARO mają różne wzory i kolory, wśród których każdy maluch znajdzie swój wymarzony. W KARO można zakupić także ręczniki, szlafroki, koce, poduszki, dywaniki łazienkowe, poszewki na poduszki, narzuty, ścierki do naczyń, prześcieradła i obrusy.

Sklep internetowy karo.waw.pl powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i komfort jaki dają zakupy on-line. Sklep KARO oferuje produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Są to wyroby posiadające certyfikaty jakości, bezpieczne w użytkowaniu. W 2004 roku firma została wyróżniona przez ZWOLTEX SA Złotym Znakiem - Dobry Partner 2004. Firma KARO współpracuje także z innymi znanymi producentami artykułów tekstylnych, takimi jak Andropol, Eurofirany, Zwoltex, Greno, Kampol, AMW czy Luna Lux. KARO to przedsiębiorstwo, które cały czas się rozwija i szuka najlepszych rozwiązań do prowadzenia efektywnej działalności.