Zamknij

Plecaki.com.pl

ul. Dworcowa 98, 64-320 Buk
510068380

O nas

Plecaki.com.pl to przedsiębiorstwo, które od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości plecaków i toreb. Plecaki, które znajdują się w ofercie firmy to nie tylko plecaki szkolne, chociaż stanowią dużą część całego asortymentu. Plecaki.com.pl oferuje również plecaki sportowe, wycieczkowe, zarówno damskie i męskie, młodzieżowe, dla przedszkolaka, na kółkach i wiele wiele innych. Warto sprawdzić plecaki vintage, dostępne na stronie Plecaki.com.pl, ponieważ świetnie nadają się do pracy i na studia.

Plecaki.com.pl może pochwalić się już kilkunastoma kolekcjami plecaków, w tym plecakami na licencji Studio Pets, Rachael Hale (które ukazują wizerunki zwierzaków) oraz koncernu Disney. Plecaki do szkoły ulegają modzie, dlatego w ofercie sklepu znajdują się plecaki z ulubionymi bohaterami dziecięcymi z filmów i bajek. Plecaki szkolne w asortymencie Plecaki.com.pl często połączone są z całą gamą dodatkowych akcesoriów, co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę. Plecaki.com.pl posiada wzory plecaków, które są produkowane specjalnie dla nich, co pozwala dzieciom na wyróżnienie się z tłumu. Szkolne licencjonowane plecaki są produkowane zgodnie ze standardami firmy PASO - wszystkie posiadają również pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Firma Plecaki.com.pl posiada certyfikat "Rzetelna firma" - dokłada wszelkich starań, żeby zadowolić swoich klientów zarówno jakością produktów, jak i obsługi.