Zamknij
REKLAMA
20:37, 13.10.2021

13 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku obywała się uroczystość Powiatowego Dnia Nauczyciela połączona z wręczeniem awansów zawodowych nauczycielom oraz stypendiów Starosty Powiatu Płońskiego dla najzdolniejszych uczniów naszych placówek oświatowych. 

Stypendia mają charakter finansowy (wypłacane przelewem na rachunek bankowy), a ich wysokość za rok szkolny 2020/2021 wyniosła od 300 zł do 2000 zł, a całkowita kwota przeznaczona na ten cel to 34 900 zł.

Stypendia otrzymało 44 uczniów szkół prowadzonych przez Powiat w następujących kategoriach: najwyższe wyniki egzaminu maturalnego, w tym najlepszy maturzysta w powiecie, laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych oraz laureaci konkursów przedmiotowych plus wysokie wyniki sportowe.

Nagrodą Starosty Płońskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej w 2021 roku uhonorowani zostali dyrektorzy szkół i placówek oraz niektórzy nauczyciele. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA