Zamknij
REKLAMA
09:44, 10.10.2021

9 października na płońskim stadionie odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszego powiatu. 

W strażackie szranki stanęło 20 drużyn męskich i trzy żeńskie (w jednej drużynie było 8 zawodników plus jeden rezerwowy) oraz pokazowo młodzieżowa drużyna pożarnicza z OSP Latonice. 

Konkurencje, które zaplanowano dla uczestników, to sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenia bojowe. 

W stawce męskiej najlepsza okazała się OSP Kownaty (gm. Płońsk), z kolei w grupie kobiecej triumfowały strażaczki z OSP Kaczorowy (gm. Raciąż).

Na wydarzenie zapraszał Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Płońsku oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

Emerytka Płońsk 76l Emerytka Płońsk 76l

1 0

Widziałam. Czekałam na zawody w gaszeniu pedofila w sutannie. Niestety, tej dyscypliny zabrakło. Trzymam kciuki za obecność tej niezmiernie ważnej dla każdego rodzica dyscypliny podczas przyszłorocznych zmagań. 17:42, 12.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA