Zamknij
REKLAMA
10:04, 07.08.2022

Już po raz piąty z inicjatywy Rady Seniorów Miasta Płońska na czele z jej przewodniczącym - Januszem Rosiakiem - i we współpracy z płońskim ratuszem zorganizowano Senioralia, wydarzenie dedykowane naszym drogim nestorom. Sobotnia impreza w emceku było okazją do zabawy i świętowania. 

Senioralia to jak juwenalia tylko 40 lat później, wróćmy do czasów młodości i bawmy się, seniorzy siłą, seniorzy górą - to tylko niektóre z wypowiedzi zaproszonych gości, które padały pod adresem bohaterów wydarzenia. 

 Honorowym patronatem wydarzenie objął burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, który mówił m.in. o działaniach i współpracy w zakresie zagospodarowania czasu płońskim seniorom. - Jesteście bardzo aktywną grupą społeczną, bardzo dobrym przykładem dla naszych młodszych mieszkańców - mówił.

Program wydarzenia obejmował występ zespołu teatralno - wokalnego Fantazja z Szydłowca, pokaz mody - stylowy senior i stylowa seniorka, pokaz Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego ,,Start'', loterię z nagrodami oraz wspólną zabawę z DJ WIKĄ. Nie zabrakło tortu :-)

Naszym seniorom gratulujemy wigoru i życzymy mnóstwo zdrowia!

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

JAK SIĘ CZUJĄ JAK SIĘ CZUJĄ

0 0

genitalia w takie piękne senioralia ? 18:45, 20.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA