Fotorelacje

Zamknij
14:42, 07.11.2025

W piątek w ośrodku na Poświętnem miało miejsce wydarzenie oficjalnego przekazania dofinansowania dla jednostek OSP na realizację zadania publicznego w zakresie ratownictwa i ochrony ludności.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień II
zobacz fotorelację
Rozbiegane Królewo na Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień I
zobacz fotorelację
Druhowie OSP ruszyli na pomoc Malwince
zobacz fotorelację
Moc atrakcji dla najmłodszych w Raciążu
zobacz fotorelację
Świętowali mieszkańcy gminy Raciąż
zobacz fotorelację
Dzień Hamburgera w Sochocinie
zobacz fotorelację
Otwarcie Szkoły Rodzenia w Płońsku
zobacz fotorelację
Ogrody znów zakwitły z Nadleśnictwem Płońsk
zobacz fotorelację
Sentymentalna wystawa w Płońsku
zobacz fotorelację

komentarz (1)

DarekDarek

0 0

straż pożarna to nieuzbrojona formacja,powinna być jak straż miejska pod miejscowy samorząd i bez przywilejów,w Osp robią to samo ,prawie charytatywnieStrażacy nie strajkują bo mają dużo wolnego i dorabiają drugą pensjęW straży nie brakuje ludzi do pracy.Straż jest formacją nieuzbrojoną,nie powinni być podpięci pod mswia i mieć przywilejów emerytalnych,powinni być jak straż miejska pod miejscowym samorządem.W psp łażą do psychiatrów i psychologów żeby załatwić % do emerytury, w służach z bronią typu sw, policja nie bo gdyby zabronili im kontaktu z bronią to by zabrakło dla nich etatów bez broni na jednostce i burta

21:27, 07.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz