Fotorelacje

Zamknij
11:17, 26.09.2016
To nastrzelali... Siedem goli zaaplikowali gościom z Kadzidła nasi piłkarze. Rozmiary wygranej zaskakują, bo Kurpik do ligowych słabiaków raczej nie należy. Goście przyjechali do Płońska praktycznie bez ławki rezerwowych. Weselne obowiązki podstawowych graczy zrobiły swoje, ale to nie zmartwienie PAF-u, która bezlitośnie wykorzystała osłabienia przyjezdnych.  To był typowy mecz do jednej bramki. Gospodarze urządzili sobie kanonadę strzelecką, co wywindowało ich na fotel lidera A-Klasy. Wyprzedzają oni Orła Sypniewo lepszym stosunkiem bramek. Obydwie drużyny po siedmiu kolejkach mają na koncie po 19 punktów. Piłkę do siatki Kurpika kierowali: czterokrotnie Wierzchowski i po razie Kornatowski, Woliński i Droziński.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień II
zobacz fotorelację
Rozbiegane Królewo na Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień I
zobacz fotorelację
Druhowie OSP ruszyli na pomoc Malwince
zobacz fotorelację
Moc atrakcji dla najmłodszych w Raciążu
zobacz fotorelację
Świętowali mieszkańcy gminy Raciąż
zobacz fotorelację
Dzień Hamburgera w Sochocinie
zobacz fotorelację
Otwarcie Szkoły Rodzenia w Płońsku
zobacz fotorelację
Ogrody znów zakwitły z Nadleśnictwem Płońsk
zobacz fotorelację
Sentymentalna wystawa w Płońsku
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz