Fotorelacje

Zamknij
17:21, 21.03.2016
To było huczne rozpoczęcie motoryzacyjnego sezonu. W Ilinku, tuż obok restauracji ,,Coyote" zaparkowała niezliczona ilość efektownych pojazdów. Spot amcarów, oryginalnych youngtimerów i stalowych rumaków robił wrażenie na licznej grupie zwiedzających.  Automaniacy mogli poczuć moc ,,kucyków" w stajni pod maską. Zorganizowano między innymi konkursy palenia gumy, najgłośniejszego wydechu oraz najładniejszego pojazdu. 
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Płońsk w rytmie lata!
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień II
zobacz fotorelację
Rozbiegane Królewo na Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień I
zobacz fotorelację
Druhowie OSP ruszyli na pomoc Malwince
zobacz fotorelację
Moc atrakcji dla najmłodszych w Raciążu
zobacz fotorelację
Świętowali mieszkańcy gminy Raciąż
zobacz fotorelację
Dzień Hamburgera w Sochocinie
zobacz fotorelację
Otwarcie Szkoły Rodzenia w Płońsku
zobacz fotorelację
Ogrody znów zakwitły z Nadleśnictwem Płońsk
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz