Fotorelacje

Zamknij
17:38, 23.06.2016
Środowy mecz z APN Ostrołęka był dla młodych chłopaków z rocznika 2003 jednym z ważniejszych w ich wciąż krótkiej przygodzie z piłką. Zespół PAF-u nie ugiął się pod presją wagi tego spotkania, którego stawką był awans do mazowieckiej Ekstraligi. W pierwszym meczu barażowym na boisku rywali płońszczanie zanotowali dobry wynik w obliczu rewanżu. Przegrali bowiem tylko 2:3. W roli gospodarzy spisali się jeszcze lepiej, zwyciężając ostrołęczan 2:1. Radości nie było końca. Brawo chłopaki i trenerzy!
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień II
zobacz fotorelację
Rozbiegane Królewo na Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień I
zobacz fotorelację
Druhowie OSP ruszyli na pomoc Malwince
zobacz fotorelację
Moc atrakcji dla najmłodszych w Raciążu
zobacz fotorelację
Świętowali mieszkańcy gminy Raciąż
zobacz fotorelację
Dzień Hamburgera w Sochocinie
zobacz fotorelację
Otwarcie Szkoły Rodzenia w Płońsku
zobacz fotorelację
Ogrody znów zakwitły z Nadleśnictwem Płońsk
zobacz fotorelację
Sentymentalna wystawa w Płońsku
zobacz fotorelację

komentarz (1)

https://bandurart.myhttps://bandurart.my

0 0

There is definately a great deal to learn about this
issue. I really like all the points you have made. https://bandurart.mystrikingly.com/

07:42, 16.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz