Fotorelacje

Zamknij
12:29, 07.03.2016
31 drużyny, ponad 300 zawodników i ponad 80 rozegranych meczów od godzin przedpołudniowych do późnego wieczora na trzech boiskach płońskiej hali sportowej. Te liczby mówią same za siebie, jeśli chodzi o zainteresowanie Otwartymi Mistrzostwami Polski Klubów Amatorskich w Siatkówce Mężczyzn. W turnieju rywalizowały trzy płońskie zespoły, ale to nie gospodarze dyktowali warunki pod siatką.  Siatkarze biorący udział w imprezie mieli w nogach kilka spotkań. W sobotę trwały rozgrywki w grupach, a dzień później faza pucharowa mistrzostw. Przed drużynami z krótką ławką stało więc nie lada wyzwanie.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Płońsk w rytmie lata!
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień II
zobacz fotorelację
Rozbiegane Królewo na Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień I
zobacz fotorelację
Druhowie OSP ruszyli na pomoc Malwince
zobacz fotorelację
Moc atrakcji dla najmłodszych w Raciążu
zobacz fotorelację
Świętowali mieszkańcy gminy Raciąż
zobacz fotorelację
Dzień Hamburgera w Sochocinie
zobacz fotorelację
Otwarcie Szkoły Rodzenia w Płońsku
zobacz fotorelację
Ogrody znów zakwitły z Nadleśnictwem Płońsk
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz