Fotorelacje

Zamknij
13:02, 21.02.2016
Rodzice poważnie chorych dzieci takich jak Bartek, Klaudia i Szymon zyskują bezcenne wsparcie od ludzi wielkich serc, o czym ponownie mogliśmy przekonać się podczas charytatywnej imprezy w płońskiej hali sportowej.  Uczestnictwo w futsalowych zawodach można było uznać za zaszczyt. Reprezentanci aż ośmiu ekip zaprezentowali się szerokiej publiczności, grając dla Klaudii i Szymona. Popisywali się świetnymi zagraniami, a kibice, wśród których byli oczywiście bohaterowie dnia, gromkimi brawami nagradzali strzelców goli i interweniujących bramkarzy. Na parkiet wybiegli m.in.: strażacy, policjanci, ministranci, oldboje, sportowcy z Olimpijczyka, czy też nauczyciele z Gimnazjum nr 2, szkoły, która wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Idziemy na spacer? zorganizowała to szczytne przedsięwzięcie. 
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Płońsk w rytmie lata!
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień II
zobacz fotorelację
Rozbiegane Królewo na Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień I
zobacz fotorelację
Druhowie OSP ruszyli na pomoc Malwince
zobacz fotorelację
Moc atrakcji dla najmłodszych w Raciążu
zobacz fotorelację
Świętowali mieszkańcy gminy Raciąż
zobacz fotorelację
Dzień Hamburgera w Sochocinie
zobacz fotorelację
Otwarcie Szkoły Rodzenia w Płońsku
zobacz fotorelację
Ogrody znów zakwitły z Nadleśnictwem Płońsk
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz