1958-2018 w tej cezurze czasowej mieści się działalność Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Mieście. W piątek i sobotę uroczyście i rozrywkowo obchodzono 60-lecie istnienia nowomiejskiej placówki.
Zaczęło się oficjalnie i podniośle pierwszym w historii szkoły Zjazdem Absolwentów. Była Msza św., przemarsz ulicami przy akompaniamencie orkiestry, odsłonięcie pamiątkowej tablicy, archiwalne zdjęcia, uhonorowanie pracowników placówki, a przede wszystkim skierowanie ciepłych słów w stronę jej absolwentów, których przez te przeszło pół wieku przewinęło się tak wielu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz