Pierwszy dorosły bal mają już za sobą także maturzyści technikum agrobiznesu i liceum ogólnokształcącego Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku.
Imprezowicze bawili się w domu weselnym ,,Siódme Niebo? i widać było, nomen omen, że byli naprawdę w siódmym niebie. Poloneza odtańczyli z gracją, lata nauki wspominali ze swoimi wychowawcami: Eleonorą Krysiak i Anną Nowakowską, a potem oddali się szaleństwu na parkiecie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz