Fotorelacje

Zamknij
09:27, 19.04.2016
Dobiegła końca kolejna edycja piłkarskiego Turnieju o Puchar Przewodniczącego ? tym razem - Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. Kibice mieli powtórkę z rozgrywki, bowiem to reprezentanci INEX-u ponownie obronili tytuł i w nagrodę polecą do Gdańska. Zwycięzcy dokonali nie lada piłkarskiej sztuki, gdyż w rywalizacji na ,,Orliku? nie mają sobie równych od trzech turniejów. Niedzielna runda finałowa miała bardzo emocjonujący przebieg, w niektórych meczach do wyłonienia wygranych potrzebna była dogrywka na karne.  
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień II
zobacz fotorelację
Rozbiegane Królewo na Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień I
zobacz fotorelację
Druhowie OSP ruszyli na pomoc Malwince
zobacz fotorelację
Moc atrakcji dla najmłodszych w Raciążu
zobacz fotorelację
Świętowali mieszkańcy gminy Raciąż
zobacz fotorelację
Dzień Hamburgera w Sochocinie
zobacz fotorelację
Otwarcie Szkoły Rodzenia w Płońsku
zobacz fotorelację
Ogrody znów zakwitły z Nadleśnictwem Płońsk
zobacz fotorelację
Sentymentalna wystawa w Płońsku
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz