Fotorelacje

Zamknij
08:48, 20.01.2014
Aż 16 drużyn stanęło do rywalizacji w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Płońska. Międzynarodową obsadę zawodów zapewnili goście z czterech miast partnerskich. Po dwóch dniach rywalizacji to płońszczanie mogli cieszyć się ze zdobycia głównego trofeum.  Do fazy pucharowej rozgrywek, oprócz ekipy Oldboy Płońska awansowali zawodnicy z Nowego Miasta (warto przypomnieć, że nasi bliscy sąsiedzi wygrali pierwszą edycję turnieju, co miało miejsce 10 lat temu), Bełchatowa, Szczecina, Żuromina oraz ukraińskiego Tarnopola, chorwackiego Cakovca oraz litewskich Soleczników. Do ósemki nie zdołali się zakwalifikować m.in. Francuzi z Crepy en Valois. 
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Płońsk w rytmie lata!
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień II
zobacz fotorelację
Rozbiegane Królewo na Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień I
zobacz fotorelację
Druhowie OSP ruszyli na pomoc Malwince
zobacz fotorelację
Moc atrakcji dla najmłodszych w Raciążu
zobacz fotorelację
Świętowali mieszkańcy gminy Raciąż
zobacz fotorelację
Dzień Hamburgera w Sochocinie
zobacz fotorelację
Otwarcie Szkoły Rodzenia w Płońsku
zobacz fotorelację
Ogrody znów zakwitły z Nadleśnictwem Płońsk
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz