Zamknij
15:38, 26.06.2023

Rozpoczyna się kolejny sezon pielgrzymkowy. 35 pątników-rowerzystów z płońskich parafii i z parafii ościennych wyruszyło 26 czerwca spod kościoła przy ul. Płockiej jednośladami na Jasną Górę oraz do Cieszyna i Ołomuńca – miejsc związanych ze św. Janem Sarkandrem. 

– Płońsk jest takim centrum, ponieważ grupa liczy w tej chwili 35 uczestników, ale są z różnych miejscowości z Mławy, Płońska, Pułtuska i Gostynina i centrum tych miejscowości to właśnie Płońsk - powiedział przed wyjazdem ks. Sebastian Pakulski, proboszcz Parafii pw. św. Floriana w Chamsku.

Trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy!

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@plonskwsieci.pl

komentarz(2)

Drogi Drogi

0 1

Czy to bezpieczne tak jechać ?

19:37, 26.06.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

a dzieci to a dzieci to

3 1

przy matce bo religijny fanatyk tatuś chce paść na kolana przed obrazkiem

10:04, 28.06.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz